Za pośrednictwem strony internetowej chcemy zaprezentować Państwu naszą działalność, pokazać nasze możliwości i dać szansę na obopólną satysfakcję. Korzystając z danej nam okazji pragniemy dołożyć wszelkich starań w ratowanie świata i promowanie zachowań proekologicznych, dlatego namawiamy wszystkich do jazdy rowerem. Cóż może być piękniejszego niż zdobywanie świata na dwóch kołach docieranie do miejsc, do których dotarcie samochodem jest zupełnie niemożliwe. Jakże cudowne jest zdobywanie choćby najmniejszych wzniesień czy ogromnych szczytów. Wszystkim, którzy jeżdżą na rowerach nie musimy tego dokładnie tłumaczyć oni wiedzą o czym piszemy :) Przejeździliśmy na jednośladach całą Polskę w szerz i wzdłuż, czasem z górki, czasem pod górkę ale uczucie jakie temu towarzyszyło jest nie ocenione, dlatego pasją jazdy na rowerze pragniemy zarażać innych i dzięki zdeterminowaniu możemy pochwalić się wieloma sukcesami.

Stawiając na ekologię pamiętajmy również o tym, że rower może nam posłużyć dłuuugie lata a nie jeden czy dwa sezony. Należy jedynie o niego dbać, czyścić go, smarować, konserwować, naprawiać, a nie jeździć od samego kupna na jednokrotnym smarowaniu fabrycznym!

Jesteśmy firmą, która zajmuje się skupem, renowacją i sprzedażą rowerów używanych. Sprowadzamy je z krajów unii europejskiej Polski, Holandii, Belgi, Niemiec, ze sprawdzonych i legalnych źródeł.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, jesteśmy w stanie wychwycić każdy najmniejszy mankament w rowerze, i ocenić czy produkt może trafić do ponownego użytku. Wszystkie zakupione rowery przechodzą profesjonalny przegląd techniczny tak aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymują sprawny i przebadany pojazd. Nasza rola nie kończy się na spisaniu umowy sprzedaży, mając na uwadze zadowolenie wszystkich klientów na nasze produkty udzielamy 14 dniowej rękojmi.

Stawiamy na innowację, przerabiając gotowe produkty tworzymy własny styl, ulepszamy, poprawiamy i ozdabiamy każdy rower tak aby był wyjątkowy, niepowtarzalny. Jesteśmy również otwarci na sugestie i propozycje naszych klientów, pomożemy zrealizować prawie każdy projekt.

Do zobaczenia na ścieżce rowerowej :)

Zespół Bikeholandii